וויסקי מומלץ

תערובת זו של וויסקי נדיר, שנאסף ומעורבב על ידי מזקק ראשי, ד"ר ג’ים בוורידג ‘, הוא אחד מוויסקי היוקרה הטובים ביותר שתוכל להחזיק בידיים שלך. מזוקק בחביות עץ אלון חרוכות כגון בורבון, יש לו טעם עדין ומאוזן לחלוטין בין מתוק לעשן, כפי שהיית מצפה מבורבון אמריקאי אמיתי, וזה הופך אותו לאחד ממותגי הוויסקי הטובים ביותר. ויסקי שיפון עוקב אחר תהליך זיקוק דומה לבורבון ונוטה להיות בעל טעם מעט חריף יותר.

וויסקי השיפון הסיבי הזה מנובל קריק הוא השיפון המוגבל הראשון מהמזקקה שיצא לשוק, ולמרות שאיננו יודעים עד כמה הבקבוק מוגבל, הוא מצביע על כך שהוא נמצא בחביות מאז 2009.
למידע מורחב על גלנליווט 18 נא לבקר באתר popa-rg.co.il

חבית הסינגל של הנרי מק’קנה זכתה בוויסקי הטוב ביותר במופע בתחרות רוחות העולם בסן פרנסיסקו 2019

אחד הכבודים הגבוהים ביותר למותג. חבית אחת של ארבע ורדים חוותה כאחת המזקקות האמריקאיות היחידות ששרדו את האיסור עם חבית וויסקי אחת זוורת קנטקי סטרייט בורבון. זה היה ייצוג מרשים של הוויסקי האמריקאי הגדול, שעבר מהמתיקות המוגזמת של בורבון למשהו עם הרבה יותר עומק.

אם תיכנס לעולם הבורבון המיוצר

אתה תמצא שהוא די מתוק, אבל אתה תצלול לעולם המלאכה של הוויסקי האמריקאי ותגלה וויסקי חריף, עשיר ועוצמתי. בורבון וויסקי אמריקאי עשוי מתערובת של 51% תירס ונוטה להיות בעל רמז מתוק של קרמל, בעוד השיפון עשוי מתערובת של 51% שיפון והוא וויסקי צמחים חריף עם אחוז גבוה של חיטה ושעורה שהוא אדמתי. ואגוזי.

לגמנו מבחר

כדי לעזור לך למצוא את הוויסקי או הוויסקי המתאים לך ביותר. וויסקי או וויסקי, אירי או אמריקאי, אלו הן משקאות חריפים שחוצים יבשות וחוצים גבולות ממקום למקום, המעניקים לכל מקום ולפרופיל טעם איכות ייחודית. סיר יחיד של וויסקי שקט מתייחס לוויסקי אירי המיוצר על ידי מזקקה אחת מתערובת של שעורה מומסת ובלתי מלוחה או דגנים אחרים כדי לתת טעם פלפלי יותר מאשר מאלט יחיד.

וויסקי סינגל מאלט, או פשוט, פירושו מנה אחת של סקוטי ממזקקה. לאחר מכן הוא מיושן שלוש שנים או יותר בחביות עץ אלון לפני הבקבוק.

הם לוקחים את וויסקי קמח התירס שלהם 50% ומיישנים אותו בחביות ספוגות בבורבון כדי לתת לו פרופיל טעם אחר ועשיר יותר. וויסקי אמריקאי של מיצ’ר הוא לא בורבון, הוא לא שיפון ואינו מיושן בחביות עץ אלון חדשות.

לוויסקי בבקבוק כאן יש תהליך זיקוק יוצא דופן

אבל אניני טעם מסכימים שמבחינת המחיר הוא אחד ממותגי הוויסקי האירי הטובים ביותר. אם אתה חושב שוויסקי סקוטי קלאסי שובר את הבנק במחיר של $ 38.99, סקוטש מתאים בדיוק לרשימה הזו של הוויסקי הטוב ביותר מתחת ל -50 דולר. ויסקי שיפון Knob Creek הוא הזוכה בתחרות הרוחות העולמית של סן פרנסיסקו והוא זכה בתואר הוויסקי הטוב ביותר לשיפון בשנת 2018.

בדוק את רשימת הוויסקי הזולים הטובים ביותר מתחת ל -20 $ או מותגי וויסקי שיפון מתחת ל -50 $ אם אתה מעוניין בכך באפשרויות בעלות נמוכה

בעוד אובססיבים מבורבון מרוקנים את ארנקם על בקבוקים נדירים, עדיין תוכלו להכין קוקטייל בורבון טעים עם וויסקי במחיר סביר.

מגזין העיתון ריכז 18 מהמומחים המובילים בעולם הרחב של כתיבת וויסקי

ברמנים ובעלי מסעדות שדגמו במקרים מסוימים יותר מ -1,000 בקבוקים מתחת ל -50 דולר, שאת רובם ניתן למצוא בכל חנות משקאות טובה- אבל אף אחד שהם לא אוהבים. להלן 19 הברמנים האהובים עלי מכל רחבי העולם המספקים המלצות על המפץ הטוב ביותר על בורבון, שיפון, וויסקי אירי, וויסקי יפני וסקוטש. כל קטגוריה מחולקת לתתי קטגוריות-יש, למשל, ארבעה וויסקי סקוטי מעורב בן 12, רייס אמריקאי בן 20, וויסקי קנדי בן 20 ו -30-והרשימה נמשך.

כיום וויסקי זמין בשמות שונים בשל ייצורו

סינגל מאלט, סקוטש, בורבון ושיפון. למעשה, מקאלן היה אחד מוויסקי הסינגל מאלט הראשונים שיוצרו בסדרה. מזקקת Redbreast, שמוכרת וויסקי אירי סטיל סינגל ברחבי העולם, מייצרת בקבוקים עשירים מאז 1857.

ויסקי בלנד גרין לייבל בן ה -15

מורכב מאוד מתחילתו ועד סופו. תערובת המיצים Laphroaig, בגילאי 18 ו -17, חתומה במהדורה מוגבלת של חברת וויסקי מאלט סקוטש גורדון מק’קייל ומביאה כמה מבקבוקי הסקוטש הטובים בעולם שלא זוקקו בעצמם. המותג המסתורי הזה הוא בעצם וויסקי סינגל מאלט בן 8 המתיישן בחביות בורבון במשך שמונה שנים, ואחריו שלושה חודשים נוספים בחביות Bijou-, Octav-, Oloroso ו- Sher כדי לתת כמה שיותר מורכבות וטעם.

High West Campfire הוא אחד הוויסקי האמריקאי הטוב ביותר, תערובת של וויסקי בורבון, שיפון וסקו שאף אחד לא יכול לטעון. נותרו מעט מאוד וויסקי בודדים בעולם, אך הרדברסט בן ה -12 נחשב לטוב ביותר.

הדקויות והווריאציות בבקבוק סקוטש יכולות להיות מרתיעות עבור שותי בורבון ושיפון שלא רגילים למחיר הוויסקי מגיל 18 ומעלה

חלק מהברמנים ממליצים על Mix Artists Blend, המשלב סינגל מאלט מההיילנדס, וויסקי חד -גרעיני מהשפלה והקומפקס קופסאות חלקות וארומטיות של גלזגו.

Related Posts