חיפוש רופא שיניים קרוב

לגימת מים היא אחד הדברים הטובים ביותר שאתה יכול לעשות עבור השיניים שלך, במיוחד אם המים מופלרים. למעשה, מחקרים הראו ששתיית מים יכולה לעזור לך לרדת במשקל. זה גם יכול לעזור להפחית את הסיכון שלך, אבל אתה ורופא השיניים שלך צריכים לעבוד יחד כדי למצוא את הפתרון הטוב ביותר לטווח ארוך עבורך.

 

תוכלו לבצע חיפוש מרפאת שיניים דרך אתר החיוך שלי My Smile

המציע שירותים של חיפוש רופא שיניים מומלץ עבור משתמשי האתר – ובחינם!

מרפאת השיניים האידיאלית בטקסס עושה הכל

כדי לעזור למטופלים שלנו לקבל את טיפול השיניים המגיע להם. אנחנו מרפאת שיניים מבוססת שמציעה גישה מודרנית להיגיינת הפה. קבל את הטיפול המומחה שאתה צריך במיקום נוח מרופאי שיניים מנוסים ומטופחים במדינת טקסס.

אם אתם מחפשים רופא שיניים חדש

ייתכן שאתם מחפשים יותר מסתם מישהו שיצחצח שיניים. גם אם אינך משתמש בשירותי שיניים או מתקשה לספק אותם, מועצת הבריאות המקומית שלך או בית ספר לרפואת שיניים קרוב יכולים לעזור לך למצוא טיפול. חייגו חינם ל- Texas Health Steps בטלפון 1-877-847-8377 או 1-888-THSteps מיום שני עד שישי כדי למצוא רופא שיניים ובדיקת שיניים.

כך אתה ומשפחתך יכולים למצוא את ההתאמה הדנטלית הטובה ביותר

ביקורים קבועים הם המפתח לחיוך בריא, אז התחל עם פרטים התואמים את אורח החיים וצרכי השיניים שלך. אם אתם מחפשים טיפולי שיניים במחירים סבירים ללא ביטוח, החדשות הטובות הן שתוכלו ללכת ללא ביטוח לרופא השיניים – רק תחשבו על הדברים האלה. כאשר מדובר במציאת רופא שיניים, ישנן מרפאות המציעות טיפולים זולים או אפילו בחינם.

ישנם מגוון משאבים לטיפולי שיניים

כולל מחלקות בריאות מקומיות, תוכניות ביטוח בריאות, בתי ספר לרפואת שיניים, ניסויים קליניים ומשאבים ממלכתיים ומקומיים. ייתכן שמחלקת הבריאות הממלכתית או המקומית שלך יודעת על תוכניות באזור שלך המספקות טיפול שיניים בחינם או בעלות נמוכה. אם יש לך מקרה חירום דנטלי ואין לך ביטוח, נסה למצוא רופא חירום שאליו תוכל להתקשר ל-United Way או לבית החולים המקומי שלך כפי שהוזכר לעיל.
למידע מורחב בנושא של חיפוש רופא שיניים קרוב עליך לבקר ב-

 

כדי למצוא את טיפול השיניים של ילדך באמצעות תוכניות אלו, עבור לדף זה, שבו תוכל למצוא מרפאות בכל מדינה וליצור איתם קשר כדי לברר אם תוכנית Give Kids Smiles מתאימה לך. CMS (1-800-MEDICARE) מספק מידע מפורט על מרכזי בריאות קהילתיים במימון ממשלתי ברחבי הארץ, המציעים שירותי בריאות בחינם או בעלות נמוכה, כולל טיפולי שיניים, ועשויים להפנות אותך לתוכניות ממשלתיות. השתמש בקישור זה כדי למצוא רופאי שיניים המשתתפים בתוכנית EPO (פאנל סגור) או EPOTM שלהם.

ניתן לקבל שירותי רפואת שיניים דרך תוכנית הבריאות של Medicaid או תוכנית הבריאות לטיפול מנוהל. השתמש בקישור זה אם התוכנית שלך משתמשת ברשת Delta Dental Medicare Advantage או PPO.

מצא רופא שיניים שמשתתף בתוכנית ביטוח השיניים שלך. כדי לברר אם התוכנית שלך כוללת כיסוי שיניים לילדים, קרא את סיכום ההטבות והכיסוי שלך עם SBC. התקשרו אלינו ונודיע לכם עד כמה מרפאת השיניים קרובה אליכם ומתי תגיעו אלינו.

לכו למרפאת שיניים

כדי להתמודד עם טיפולי שיניים כלליים כמו כאבי שיניים, חורים וכאבי פה. אנחנו יכולים לעזור לך עם זה, אבל אנחנו מעדיפים לקבל ספקי ביטוח שיניים. אם נאמר שמרפאת שיניים לא עונה על הקריטריונים שלך, התקשר אלינו ונציע לך מרפאת שיניים המתאימה לך.

אנו פתוחים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע כדי לעזור לך בכל מקרה חירום דנטלי. אנו מתחייבים לספק טיפול שיניים בטוח, מנוסה ועדין לך ולבני משפחתך בסביבה נוחה ונטולת מתחים.

תרצו לבחור רופא שיניים שהוא חלק מכל צוות הבריאות שלכם. לדוגמה, אם יש לך שאלות לגבי היגיינת שיניים, דבר עם רופא השיניים שלך. חברי האקדמיה לרפואת שיניים כללית (AGD) דואגים לבריאות השיניים שלך ושל משפחתך לטווח ארוך.

כאשר מרפאה עושה צילומי רנטגן, רוב רופאי השיניים הקרובים אליך יזכירו בנימוס שצילומי הרנטגן שלך מכוסים בביטוח גם אם הם לא משתמשים בהטבות הביטוח שלך כמדריך לשירותים שהם מציעים.

אם אתה זקוק לטיפול מיוחד

רופא השיניים הראשי שלך יכול להפנות אותך למומחה שיניים כמו שלנו. לאחר צמצום החיפוש, בחר את סוג רופא השיניים שברצונך לראות וראה רשימה של התמחויות שיניים, יחד עם שם רופא השיניים וטיפולי השיניים הדרושים לך. אני אולי נשמע משוחד, אבל אחד הדברים הראשונים שאני רוצה לדעת כשאני מוצא רופא שיניים הוא האם, כמוני, הוא שיננית.

רופאי שיניים רוצים לגרום למטופלים שלהם להרשות לעצמם טיפול שיניים באופן כללי, כי הם נלהבים מבריאות הפה. מסיבה זו, רופאי שיניים רבים מציעים חוזי הנחה כדי שהמטופלים שלהם יוכלו ללכת לרופא השיניים ללא ביטוח.

עם יותר מ-200,000 מרפאות שיניים משתתפות

ל-Aetna יש את אחת מרשתות השיניים הגדולות בעולם, מה שמקל על מציאת רופא שיניים או מומחה מעולה בקרבתך. ל-Delta Dental Patients Direct יש יותר מ-4,000 רופאי שיניים המשתתפים במישיגן, אוהיו ואינדיאנה ורק באוהיו ואינדיאנה. שלוש תוכניות השיניים המפורטות לעיל מציעות הטבות גם במדינות עם Medicaid, Texas Health Steps ו-CHIP, בהן חברים זכאים לטיפול שיניים.

קו זה

הוא שירות חסוי בחינם בו ניתן למצוא מידע על מגוון שירותים, לרבות שירותי רפואת שיניים ובריאות. מביטוח שיניים ועד שעות עבודה ואישיות, ניתן לחלק את החיפוש אחר רופא שיניים מטופל מבחינה אתית, מוסרית וטובה לחמש שאלות שונות.