יישור שיניים לפני ואחרי הטיפול

ג’סיקה הגיעה למשרד בגיל 9 עם שן קדמית עליונה צפופה ושן תחתונה עם צלב קדמי קדמי. היה צריך לתקן סוג זה של נשיכה לפני ששיניים שנותרו התפרצו ורקמת החניכיים סביב החותך התחתון נסוגה.

אמו ושיננית השיניים הבינו שנשיכתו מתאימה יותר וחיוכו משתפר

כעת הוא חובש פלטה על שיניו העליונות והתחתונות כדי לייעל את היישור ולבצע שיפורים קלים בנשיכתו. —- קליי קליי החל את הטיפול האורתודונטי שלו כדי לתקן חיוך לא אחיד, שיניים בולטות ועקיצת עומק עמוקה. מיקי מיקי הגיע אלינו, מודאג מהמרחק המוגזם בינו לבין שיניו.

במקרה 7 הייתה לה היצרות קשה, כולל הכלב השמאלי העליון שלה (100% בלוק), נשיכה פתוחה לפנים וקו אמצע שלא תאם לנשיכה הזוויתית של השיניים הקדמיות.

היא תומכה במשך 20 חודשים בכדי להכניס את שיניה למקום, ורופא השיניים הכללי שלה החליף אותן בגשרים מרילנדים קשורים. שלושים חודשים לאחר הטיפול, החל מגיל 32, היא גילתה שחיוך ולעס היה הרבה יותר קל. עקיפת המטופלת גרמה לה לאי נוחות במפרק הלסת ולבלאי מוגזם בשיניה.

חולים נראו לראשונה בגיל שבע עם שיניים קבועות צפופות מדי. עד גיל עשר היו להם אוברסנטים גדולים על גבי שיניהם ותחתונים בולטים. במקרה של 12-קלסי והעוקץ שלה, ד"ר קורברידג ‘הצליח לתקן את המחוך החלקי העליון תוך 12 חודשים.

מקרה 13

קנדי קנדי קנדי ואמה בחרו בשלב זה של טיפול יישור שיניים כדי לתקן את בליטותיהם ושיניהם שלא מיושרו. מקרה 14 – לורן לורן נשך, בליטה בשן העליונה וחיוך לא אחיד. מקרה 8 – הבליטות של מדלן בשיניים העליונות הייתה עקיצת עומק עמוקה עם שן עקומה הנלחצת פנימה.

התצלום התחתון מראה כי זווית השיניים הקדמיות מוגזמת

על ידי הזזת השיניים האחוריות לצד העליון של הלסת התחתונה, רופא השיניים יכול להתאים את העקמומיות וצורת החוט. המטרה העיקרית עם החוט היא הפעלת לחץ כך שהשיניים יעברו למקום הנכון. ברגע שהאורתודנט בטוח שהטיפול עובד, הוא מסיר את הסוגרים ומנקה את השיניים. המתקן הנשלף מחזיק את השיניים בצורה מאובטחת עד שהם מתייצבים והמחוך מוסר. עם סוגר, ילדכם לא יכול שלא לאהוב את התחושה החלקה של שיניו הזקופות וליהנות מחיוך חדש ונוצץ.

אין מגבלת גיל לפלטה

אך אתה והאורתודנט שלך צריכים לקבוע את הגיל הטוב ביותר לפלטה לילדך. פלטה נדרשת רק כאשר יישור השיניים משתפר באופן ניכר. יש רופאים שממליצים על סדים לילדים מתחת לגיל 18 מכיוון ששיניהם והחניכיים הם גמישים יותר ובטווח הארוך הם נוטים יותר להיות מושפעים. לאחר סיום הטיפול הפעיל, יישור השיניים שלך ירשום מוצרי שימור. הוא או היא ימליצו על סוג המחזיק שנראה לו המתאים ביותר לצרכים שלך. אם נראה כי המחזיק שלך איבד את צורתו או אם הוא כבר לא מתאים כראוי כשמנסים לשים אותו על השיניים, הודיעו לאורתו. שלב השמירה בטיפול הוא קריטי ליציבות ארוכת טווח ותוצאות הטיפול. הסרת הפלטה לאחר הטיפול היא רגע מרגש, אך וודא שהרופא שלך מחזיר אותך לתחתית העובדות ומסביר מדוע בחרו שלא ללבוש פלטה, הסיכויים ששיניהם יחזרו למצבם הישן ומה הם צריכים לעשות כדי לעשות את העבודה הקשה. בעזרת תמונות של פלטה, המטופלים יכולים לראות כיצד הטיפול האורתודונטי עובד בפועל.

משתמשים בפלטה כאשר מיישרים את השיניים בכדי להזיז את השיניים למצב הרצוי

הפלטה לוקחת סיבים אלסטיים מהחניכיים ומנסה למשוך את השיניים כך שהן נזרעות (הישנות אורתודונטית). ניתן להשתמש בפלטה בלחץ עדין או קבוע בכדי להביא את השיניים למצב הנכון. הלחץ עדין ולוקח זמן עד שהפלטה תסיים את עבודתם.

אתה מסתכן בכך ששיניך ייפלו למצבן המקורי ברגע שמסירים את הפלטה ואת עונדת את הפלטה למשך כמה חודשים

הלסת תמשיך לצמוח וזה יעודד את השיניים להתקדם עד שתגיעו לסוף הטיפול. האורתודנט שלך לוקח רשמים מהשיניים שלך מהסדים ומחוצה להם.

סוגריים הם עזרי שיניים המסייעים לתקן בעיות בשיניים

כגון שיניים צפופות או עקומות או יישור שיניים. כשאתה חובש פלטה הם מיישרים את השיניים ומיישרים אותם כך שתוכל לנגוס רגיל. ישנם ייתרונות רבים ביישור השיניים באופן שרוב האנשים אינם מודעים לו.

כאשר חוטים דקים ומותאמים המחברים את הלשון בצידי השיניים העליונות או התחתונות משתחררים בשיניים, חשוב ליידע את האורתודנט.

לאקסלדונטיה מערכת טיפולים אורתודונטית מהפכנית

Super Dentist, המסייעת לאנשים ליישר ולהלבין את שיניהם. אנו רוצים להזכיר למטופלים למה לצפות במהלך תוכנית הטיפול האורתודונטית המואצת שלנו ולהציע תמונות טיפולי יישור שיניים המדגישות את תוצאות הטיפול. בין אם אתם מגיעים לתרגול שלנו בסוגי Invisalign, טיפול במבוגרים מוקדמים, טיפול בבעיות אורתודונטיות נפוצות או במקרים יישור שיניים מורכבים, המטופלים שלנו חווים תוצאות אמיתיות.

פנדה המשועממת ערכה רשימה של תמונות השוואתיות של כמה מהטרנספורמציות המדהימות שהושגו על ידי חבישת סוגרי יישור שיניים

ובמקרים מסוימים גם טיפולי שיניים. בדוק את רישומי המטופלים שלנו בכדי לראות בעצמך מה ההבדל בטיפול אורטואידנטלי ב- Invisalign בחייך. אנו גאים בטיפולי האורתודונטיה שאנו מעניקים לחולים במשרדי אשברן וודברידג ‘, וירג’יניה.

הצוות ביישור שיניים של דאגלס נייט בטקומה

וושינגטון, אוהב לראות את המטופלים שלהם משתנים בחיוך. ד"ר דאגלס נייט יוצר עבור מטופליו חיוך יפה וישר עם מגוון טיפולים אורתודונטיים, כולל Invisalign, Braces Clear, Retainer ועוד מזה 17 שנים. ד"ר נייט מחויב להצלחת מטופליו ועובד קשה ליצור תכניות טיפול אישיות העונות על צרכי מטופליו.

Related Posts