נכס דיגיטלי להשקעה

עבור משקיעים מוסדיים, היתרונות העיקריים של הסדר מבוסס בלוקצ'יין עבור נכסים דיגיטליים כוללים הסדר בזמן אמת (86% מהנשאלים ציינו זאת כאחד היתרונות העיקריים), שקיפות (71% מהמשיבים) ובעלות חלקית (61% מהנשאלים). ). ).

משקיעים מוסדיים וקמעונאיים נוטים יותר להשתמש בפלטפורמות המציעות את המגוון הגדול ביותר של שירותים ונכסים

ככל שיותר ויותר נכסים מסורתיים יהפכו לדיגיטליים, הפלטפורמות הללו יתחילו להציע מניות דיגיטליות, נדל"ן סמלי, אמנות ועוד, כמו גם מטבעות קריפטוגרפיים.

נכסים דיגיטליים יאפשרו השקעות ממוקדות ועמידות לאינפלציה בנכסים פיזיים בודדים

בנוסף למניות (חלק מחבילות נכסים ארגוניים גדולים יותר). החל משנת 2022, השימוש הנוכחי בנכסים דיגיטליים שבמרכזם נדל"ן, עתיקות ואמנות יוחל על נכסים תעשייתיים עבור משקיעים. דיגיטציה של נדל"ן היא רק הצעד הראשון, וחברות אחרות פועלות להציע מניות השקעה ישנות, אמנות ונכסים פיזיים אחרים.

לדוגמה, נכסים דיגיטליים מאפשרים למשקיעים להשקיע 5,000 אירו בנדל"ן. אלו גורמים חשובים שהופכים מטבעות דיגיטליים לפופולריים מכיוון שמשקיעים יכולים להשתמש בהשקעות קטנות עם מערכת מסחר קלה להבנה.

בדרך זו

נכסים דיגיטליים מאפשרים שיעורי השקעה חדשים וזמינים למשקיעים קמעונאיים. למרות התנודתיות הפוטנציאלית הגלומה בנכסים דיגיטליים, חברות ציבוריות רבות משקיעות רבות בקווי עסקים חדשים כדי למצב את עצמן כשהשימוש והאימוץ בנכסים דיגיטליים ממשיכים להאיץ. נכסים דיגיטליים צומחים במהירות מכיוון שהאפשרויות של טכנולוגיית הבלוקצ'יין זוכות להכרה נרחבת על ידי קהילת המשקיעים העצומה.

באוקטובר 2021

שווי השוק הכולל של נכסים דיגיטליים עלה על 2.5 טריליון דולר, משתרע על פני למעלה מ-11,000 נכסים דיגיטליים על פני למעלה מ-395 בורסות.2 עם הנוכחות הגוברת של נכסים דיגיטליים והפוטנציאל של טכנולוגיית הבלוקצ'יין, יותר ויותר משקיעים מחפש דרכים להשקיע ב: – ולשאול שאלות חשובות לגבי היתרונות והסיכונים – של נכסים דיגיטליים. באותו האופן שבו רעיונות מצוינים עובדים כדי למצוא החלטות השקעה ברמת מאקרו, כל יועץ עושר שדיברתי איתו מסכים שבלי קשר לגיל, שווי נקי, סובלנות לסיכון או כל דבר אחר, המשקיעים מתחילים לשאול שאלות. על נכסים דיגיטליים, כולל מטבעות קריפטוגרפיים.

בנוסף למטבעות קריפטוגרפיים

גולדמן זאקס מתכננת שמשרדי משפחה יעקוב אחר ההתפתחות ומקרי השימוש הפוטנציאליים של נכסים דיגיטליים אחרים כגון אסימוני עזר ואסימונים לא ניתנים לשינוי (NFT), כמו גם טכנולוגיית בלוקצ'יין באופן רחב יותר לעתיד. הזדמנויות השקעה. בעוד שהרגולציה של שומרי נכסים דיגיטליים ובורסות נותרה מוגבלת, לאחר עלייה בפעילות ההשקעות והמסחר במטבעות קריפטוגרפיים בשנים האחרונות, הרגולטורים מכוונים לחלק ההולך וגדל הזה של תעשיית השירותים הפיננסיים.

הסיבות לתיאבון הגובר להשקעה בנכסים דיגיטליים כוללות הכל

החל מסיכויים לצמיחה בנכסים לטווח ארוך ועד לתחושת אמון כללית בסוג הנכסים ככל שיותר חברות ומשקיעים מוסדיים גדולים נכנסים לשוק. ברור שהעניין המסורתי של המשקיעים בהשקעה בנכסים דיגיטליים, כולל מטבעות קריפטוגרפיים, אסימונים לא ניתנים לשינוי (NFT) ומניות דיגיטליות, זינק במהלך השנה האחרונה. ואכן, סקר שנערך בקרב משקיעים מוסדיים ומנהלי נכסים מארה"ב, בריטניה, צרפת, גרמניה ואיחוד האמירויות, שאינם מעורבים כיום ביחד במטבעות קריפטוגרפיים ונכסים דיגיטליים, מראה כי 62% מתכננים להשקיע בהם לראשונה. שנה הבאה.

לכן, אין זה מפתיע שמשקיעים נוהרים אל הנכסים הדיגיטליים החדשים הללו כדי לתפוס במהירות את הפופולריות שלהם. חשוב להבין שמדובר בסוג נכסים אמיתי וצומח במהירות.

אם יש חלק מעולם הנכסים הדיגיטליים שבאמת מעורר את העניין שלך כמשקיע

כמו אם אתה מעוניין במימון מבוזר, אז משהו כמו Polkadot עשוי להתאים לך, וישנן חברות אחרות שכן סולל את הדרך למימון מבוזר. אני חושב שחלק מהטכנולוגיות האלה באמת יוצרות מערכות אקולוגיות להשקעה. חברות המעורבות בטרנספורמציה דיגיטלית שונות באופן ניכר מהנכסים הדיגיטליים עצמם.

בהקשר זה

אנו מאמינים שחברות המשתתפות בטרנספורמציה הדיגיטלית של הכלכלה העולמית מייצגות הזדמנות צמיחה מבנית ארוכת טווח שהופכת זמינה יותר ויותר למשקיעים. בעולם הפוסט-פנדמי, לא רק מטבעות קריפטוגרפיים נוצרים, אלא גם מערכת אקולוגית דיגיטלית חדשה לגמרי. קיים כמעט כולו בתחום הדיגיטלי, מטבעות קריפטוגרפיים צוברים במהירות בעולם העסקים הפיזי.

מטבעות קריפטו הם צעירים מכדי להיחשב כמקלט בטוח למשקיעים

אך הם בלתי תלויים בנכסים מסורתיים ולכן ניתן לראותם כגידור אינפלציה חדש. לאחר שנתיים של המגיפה, היא הוכיחה את עצמה כנכס השקעה אלטרנטיבי כאשר שאר כלכלות העולם מתאוששות. עם זאת, הוא חדש בתאילנד והוא נכס השקעה בסיכון גבוה שיכול להיות בעל השפעות שליליות אם לא מובן במלואו.

למד עוד על השקעה בנכסים דיגיטליים

כולל מה שנקרא ICOs, ב- Investor.gov לקבלת טיפים על השקעה נבונה ומניעת הונאה. לפני מסירת כספך, ודא שאנשים פרטיים וחברות המציעים השקעות בניירות ערך מורשים/רשומים באמצעות כלי החיפוש Investor.gov. בדוק את הרקע (כולל רישוי וסטטוס רישום) של כל מי שמציע לך השקעות במניות בעזרת כלי החיפוש Investor.gov.

תמונות של חשבונות השקעה שעולים במהירות בערכם ומניבים תשואות גדולות הן לרוב שגויות

זוהי טקטיקה בה משתמשים רמאים כדי לפתות משקיעים עם סיכוי לעושר רב. הבטחות לתשואות גבוהות על השקעות עם סיכון מועט או ללא סיכון הן סימן קלאסי להונאה.

זכרו שפוטנציאל התשואה הגבוה של השקעה מגיע בדרך כלל עם סיכון גבוה

המשך למזער סיכונים, להגדיל את התשואות ולשפר את מאמצי פיזור הנכסים שלך בעזרת הטיפים האלה. תיק השקעות מאוזן היטב מכיל את תמהיל הנכסים הייחודי שמשקיע צריך כדי להשיג את סובלנות הסיכון שלו ולעמוד ביעדי הצמיחה והתשואה שלו בתוך מסגרת זמן מסוימת. מגוון סוגי הנכסים שניתן להשקיע יגדל משמעותית בשנים הקרובות.

קרנות הון סיכון הן השקעות לטווח ארוך

אך הן מאפשרות למשקיעים לתפוס במלואה את הצמיחה האדירה של מערכת הפיננסים הדיגיטלית לפני שהיא מגיעה לבגרות. בשוק תנודתי, משקיעים מחפשים הזדמנויות השקעה חדשות כדי לאזן את התיקים שלהם בתקווה לשילוב של תנודתיות גבוהה ויציבות. נכסים דיגיטליים תנודתיים וייתכן שהתשואות החריגות של השנים האחרונות לא יחזרו על עצמם; יש לציין כי מחקר של Fidelitys מצא כי 54% מהמשקיעים המוסדיים מציינים את תנודתיות המחירים כאחד החסמים הגדולים ביותר להשקעה9. עם זאת, תנודתיות הביטקוין צפויה לרדת ככל שהשוק יתבגר ויותר ויותר משקיעים מומחים לוקחים פוזיציות. דו"ח Arcas מציין כי העלאת תארים אלו לא בהכרח תהיה קלה למשתתפים.

בקיצור

כדי להגן מפני סיכוני אבטחת סייבר וגניבה, הלקוחות צריכים לדרוש תיעוד ברור ותמציתי והסכמים המתארים את הארכיטקטורה הטכנולוגית של כל אפוטרופוס, לרבות שימוש בארנקים קרים, חמים וחמים לאחסון, ארכיון; כל אפוטרופוס משתמש בכלים לגילוי סיכונים והונאות כדי לעצור האקרים ומלביני הון; וכל אסטרטגיית משמורת כדי לספק גשר בטוח בין העולם הפיננסי המסורתי לאקו-סיסטם הנכסים הדיגיטליים החדשה.
לפרטים נוספים אודות נכס דיגיטלי להשקעה ונכס דיגיטלי יש להעיף מבט ב- droppa.co.il