עיצוב שולחנות חתונה

פשתן זורם הוא היבט שרוב האנשים אינם מתחשבים בו בבחירת קישוט השולחן בשל אורך וגודל המצעים. עם זאת, עבור מצעים כדאי לדעת על אילו מפות, מפות שולחן, מפיות וכדומה תוכל לבסס את שולחן החתונה שלך.

בדוק את רשימת הקייטרינג הזה

את הקוקטיילים שלך, את כרטיסי הליווי שלך, את שולחנות הקבלה שלך ואת האופן שבו תקשט את שולחנות הקבלה שלך. היופי של שולחן החתונה שלך תורם רבות לקישוט הכללי של האירוע. עיצוב שולחנות חתונה הכולל של השולחן והמקום בחתונה שלכם הוא חלק מכריע בהרכבת אירוע קוהרנטי ויפה.

עם הופעתם של שולחנות ארוכים לחתונות

יש הזדמנות לדפוסים וקישוטים מרגשים. ניתן לרפד את השולחן העגול שלך בפרחים, לקשט מרכזי מרשים יפים וכמובן לכסות במצעים יפים. הוסף קישוט שולחן כדי להבדיל אותו משולחן החתונה ושולחנות קבלה אחרים.

אחת הדרכים להבדיל את החתונה שלך מהשאר

היא להוסיף נופך ייחודי לשולחן האוכל שלך. הזמן את דוד למצוא מתנות חתונה מותאמות אישית המוסיפות נגיעה אישית לכל שולחן. בהשראת שולחנות חתונה אמיתיים, לעיצובים אלה יש מגוון סגנונות, טעמים וצרכים.

הרעיונות הטובים והנפוצים ביותר לפרחים בעיצוב רישום החתונות הם פרחים למרכזי ולרצי שולחן. הרעיון הטוב והנפוץ ביותר לפרחים לעיצוב רישום החתונות הוא מרכז הפרחים ורץ השולחנות.

הפשטות משחק תפקיד חשוב עם עיצוב שולחנות חתונה

היא המפתח, ולכן קווים לאורך השולחן, דולרי כסף, אקליפטוס ונרות זהובים מוסיפים צבעים פשוטים אך אלגנטיים לשולחן רשמי. ניתן להניח פרחי בדים ברחבי הסט, ופרחי בד, פומפונים וסיכות מוסיפים דרמה אינדיבידואלית למסגרת כך שהאורחים יוכלו ללבוש אותם לחתונה מבלי ליפול מחסד. פסטלים רומנטיים ומקסימים, ולוח פסטל אידיאלי לקישוטי שולחן.

מצע החווה הזה הוא סצנה כפרית עם לוח צבעים של בורדוק, לבן, שמנת, מרווה וזיתים. באביב מדובר בתערובת של אפור בהיר ולבן, המהווה את הרקע המושלם לקישוט שולחן דמוי קפיץ בגווני גן תוססים.

פריסת השולחן בקבלת פנים לחתונה יכולה להיות קשה לתכנון

אך קישוט שולחן טוב לחתונה יכול לעודד ערבוב, שיחה וחגיגה. שולחנות היו לא רק אלמנט של קישוט, אלא גם מקום לשבת ולאכול בימי קדם, ועיטור שולחנות תפס מקום בולט כחלק מהותי בעיטור החתונה.

תכנון השולחנות עבור הזוג הטרי מבטיח כי קבלת הפנים לחתונה תהיה מוצלחת

זוגות יכולים להתחיל לתכנן את קבלת החתונה שלהם עם שולחנות ושולחנות ראשיים, עם כרטיסי ישיבה ופרטים נוספים לכל שולחן. בהמשך תמצא סידור לדוגמא של שולחן החתונה, כך שלשולחנות החתונה יהיה מושג מה לתכנן ללא קשר לרשימת האורחים.

לאחר שעשית את סידור הישיבה שלך, המשימה הבאה היא ליצור את קישוט השולחן לחתונה שלך. קישוט השולחן בסביבת קבלת פנים לחתונה יהיה ההיבט המצולם ביותר באירוע שלכם.

כשזה מגיע ליצירת אווירה, אנו ממליצים לך לגשת לעיצוב השולחן שלך באותו אופן שבו היית מעצב את החדר שלך. הפריטים שאתה בוחר לקשט את השולחן שלך צריכים להתאים לנושא הכללי שלך.

סגנון השולחן הקלאסי המשמש בחתונות

הוא השולחן העגול. שולחנות מרובעים או קצרים מלבניים עושים פלאים לחדרי מסיבות שאינם מוגדרים כמו מדשאת החתונה, המרפסת, האוהל או הכרם שלכם. ריבועים והגדרות שטח מלבניות מחקות צורות שולחן ליצירת אמירה זוויתית.

שולחנות נחש הם החלטה עיצובית נועזת שיכולה להצהיר אמירה, במיוחד בחוץ. עיצוב שולחנות חתונה מלבניים הוא עיצוב טוב לחתונות גדולות ומראה כיצד ניתן לערוך שולחן ארוך לקבלת פנים, שכן שולחנות מלבניים יכולים להכיל יותר אנשים בחדר.

קישוטי שולחן מזדמנים יכולים להיות רגועים ולעקוב אחר נושא החתונה שלך מבלי להיות קשיחים. אתה יכול לשנות את העיצוב הבסיסי עם שינויים בגודל החתונה שצריך לחסל על ידי הוספת טבלאות באמצע.

כשאתה חושב על נייר חתונה

אתה מיד חושב על הזמנות, שאלות ותוספות אבל יש כמה שאתה צריך להזמין לשולחן החתונה שלך: כרטיסי מקום, כרטיסים נלווים, שמות שולחנות, מספרים ותפריטים. אלה ימנעו מהאורחים שלכם להסתובב בחיפוש אחר מושביהם, ויציפו אתכם בשאלות בערב הארוחה ויהפכו אותם לכדי חיוני.

בדרך אנו מקווים שהצלחנו לתת לך מספיק קישוט רישום לחתונה וטיפים מרכזיים לעורר רעיונות לאווירה שלך

דפדף בגלריית ההשראה שלנו לשולחנות חתונה, הכוללת מגוון רעיונות של סגנון ממעצבי פרחים ואירועים מובילים מרחבי העולם, כדי לעזור לך לעצב עיצוב שולחנות חתונה לקראת קבלת החתונה שלך. רשימת ה- DIY של יום רביעי כוללת הצעות כיצד לפרק את שתי המשימות הקשות ביותר מבחינת קישוט השולחן ותוכנית הישיבה.

החל מקישוט השולחן ועד המרכז

דיוויד ברידאל יכול לעצב את קבלת הפנים שתמיד חלמת עליה. מהאוצרות הקטנים והשולחנות המלכותיים שבהם יקיריכם יכולים למצוא מקום ועד לעוגת החתונה המרהיבה X Design משאיר מקום להגשים את כל משאלותיכם הרבות.