רפלקסולוגיה בהיריון

רפלקסולוגיה בהריון מועילה בהרבה מובנים. רפלקסולוגיה יכולה לעזור לגוף שלך לשמור על איזון במהלך השינויים הפיזיים, הרגשיים והפיזיולוגיים המהירים של ההריון. הריון יכול להיות חוויה מאושרת עבור רוב הנשים, אך ישנם מקרים בהם אתה מרגיש לחוץ וזקוק לתמיכה נוספת.

שוחחנו עם מריה פקוף

רפלקסולוגית בוגרת, שהודיעה לנו כיצד אומנות העיסוי יכולה לסייע בחיבור בין אם לתינוק. מניסיונה, היא יודעת עד כמה רפלקסולוגיה יכולה להועיל במהלך ההריון. למידע נוסף על שירות הרפלקסולוגיה של מריה PECOFF במהלך ההריון, בקר באתר האינטרנט שלה, בטוויטר ובאינסטגרם.

יש הרבה עדויות אנקדוטיות לכך שחלק מהנשים עשויות להפיק תועלת מרפלקסולוגיה במהלך ההריון ואחרי הלידה, אך זהו אזור שעדיין נבדק.

נשים רבות בוחרות ברפלקסולוגיה במהלך ההיריון כיוון שהיא מציעה יתרונות רבים

כגון הרפיה, הפחתת חרדה ומתח ושיפור השינה. נשים אחרות מבקשות רפלקסולוגיה כדי לתמוך במצבים נפוצים במהלך ההריון, כגון עצירות, כאבי גב, צרבת, חרדה ודיכאון, ולהכין את גופם ללידה. אם יש לך ספקות בנוגע לרפלקסולוגיה, הוא מציע ללקוחות פרק זמן בו הם יכולים ליהנות מיחס אישי ומרגיעה בסביבת האזנה תומכת, נוגעת ללב, רגישה וללא שיפוטיות, התורמת לבניית חוסן ומאפשרת למטופלים להשיג נפשית ופיזית. כוח.

בעיות רבות הקשורות להריון ניתנות לפתרון על ידי רפלקסולוגיה רגילה. במהלך ההריון, טיפולי רפלקסולוגיה המתמקדים בהרפיה חיוניים לתמיכה בלידה ולידה לא מסובכים.

רפלקסולוגיה בהריון הוכיחה את עצמה כעוזרת רבה בהקלה על חלק מהנשנשים המגעילים שאמהות סובלות מהן

על מנת להקל על ההשפעות התקינות של ההריון, טיפולי רפלקסולוגיה מעודדים את הרחם להפוך לבריא עם שרירים גוונים. הם גם מעודדים את האגן לפתוח ולהרחיב את צוואר הרחם.

הוא האמין כי רפלקסולוגיה מסייעת לאזן את רכבת ההרים ההורמונלית והרגשית שההריון גורם ולהקל על הפחדים והתסמינים. בנוסף ליתרונות הרגשיים, הרפלקסולוגיה יכולה לסייע גם בהרבה מההשפעות הפיזיות של ההריון, כגון בחילות בוקר, בעיות עיכול, צרבת, אנמיה וכאבים כלליים. רפלקסולוגיה יכולה להועיל גם לפני הלידה, שכן מחקרים הראו שהיא יכולה לעורר ייצור חלב.

אין עדות לכך שרפלקסולוגיה במהלך ההיריון אינה בטוחה, אך יש לבצע אותה רק על ידי רופא מוסמך או על ידי רפלקסולוג מוסמך בעל ניסיון עם נשים הרות.

לדברי ד"ר גוארי מוטה וד"ר ג'יין מקגראת שערכו מחקר על רפלקסולוגיה במהלך ההריון והלידה

אחת הסיבות הטובות ביותר לפנות לרפלקסולוגית היא שנשים שעוברות פגישות קבועות במהלך ההריון הן בעלות שעות עבודה קצרות יותר והן רגוע ונוח יותר בלידה. מחקרי רופאים הראו כי לאמהות שמקבלות 10 טיפולי רפלקסולוגיה בפעם הראשונה לפני הלידה יש זמן לידה ממוצע של 5-6 שעות. היבט העיסוי מרגיע מאוד ויכול להיות שימושי בכל עת במהלך ההריון. —- – בשנת 1992, מחקר בריטי שנערך על 64 אמהות בכורות הראה כי רפלקסולוגיה מפחיתה את הצורך בהקלה נוספת במהלך הלידה במהלך ההריון, מה שמוביל ללידה מהירה וקלה יותר. ניתן להשתמש ברפלקסולוגיה גם להקלה על כאבים בגב ובמפרקים שלוקחים מכות מהבטן הגוברת. נראה שזה עוזר גם לתסמינים אחרים כגון צרבת ולחץ דם מוגבר.

מחקרים ראשוניים מצביעים על כך שרפלקסולוגיה יכולה להפחית כאבים ומתחים בגב התחתון ובאגן

רפלקסולוגיה יכולה להקל על תסמיני הריון כגון כמו בחילות בוקר, צרבת, נפיחות ברגליים (אם כי לא בגלל רעלת הריון), עצירות ולחץ דם גבוה (אם כי ייתכן שהם לא קשורים לרעלת הריון) כמו גם נדודי שינה, שלפוחית השתן. בעיות, התכווצויות קלות וטחורים. רפלקסולוגיה יכולה לעזור לך להשיג את הלידה בהריון אופטימלי (40 שבועות) באמצעות טיפול קבוע.

זהו טיפול בטוח, יעיל ונעים בהריון, המתבצע על ידי מטפלת בעלת ניסיון ברפלקסולוגיה לידה. רפלקסולוגיה היא שיטה להפעלת כוח הריפוי של הגוף על ידי מניפולציה בכפות הרגליים.

רפלקסולוגיה

היא טיפול טבעי המשלים את המצב הטבעי של ההריון. הרעיון של רפלקסולוגיה הוא איזון והרמוניה של רווחתן של נשים על מנת להשיג ולשמור על בריאות ורווחה. התוצאות המועילות של הרפלקסולוגיה מרפאות את הנשים עצמן ויכולות לעזור למזער אי נוחות קלה במהלך ההריון.

רפלקסולוגיה יכולה לסייע בהקלה על מחלות הריון נפוצות רבות כגון כאבי גב

עצירות, עייפות, בחילות בוקר ובצקות. כאשר אישה חרדה, הרפלקסולוגיה יכולה לעזור לה להישאר רגועה ולשמור על הריון בריא. רפלקסולוגיה יכולה להועיל גם לנשים שסבלו מהפלה מכיוון שהיא יכולה להפחית חרדה ומתח על ידי הרמוניה של נפש וגוף באמצעות הרפיה מושרה.

נשים רבות מנסות טיפולים טבעיים כגון רפלקסולוגיה לפני שעוברות לטיפולים קונבנציונאליים כגון IVF

נשים שעברו טיפולים קונבנציונליים ונטלו תרופות והורמונים ללא הצלחה עלולות לגלות שטיפול משלים, כגון רפלקסולוגיה, יכול לתת להן את ההפסקה הדרושה לה מחוסר האסון שלהן.

עיסויי כף הרגל הם דרך נפלאה לקבל את ההרפיה הדרושה במהלך ההריון. עם זאת, ישנם שלושה אזורים חשובים בכפות הרגליים שיש להימנע מהם במהלך עיסויי כף הרגל לנשים בהריון.