שיניים זה איכות חיים

הקדמה: "פה בריא הוא גוף בריא"

פה בריא יכול לשפר את החיים.

פה בריא זה גוף בריא. איכות החיים הרבה יותר טובה כשיש לך חיוך יפה ושיניים בריאות.

פה בריא זה גוף בריא. בריאות הפה היא חלק חשוב מבריאות ורווחה כללית. מדי יום, מיליוני אנשים מצחצחים ומצחצחים שיניים בחוט דנטלי כדי לשמור על היגיינת פה טובה, אבל מה ההשלכות אם לא?

היגיינת פה גרועה עלולה להוביל לעששת, מחלות חניכיים, חורים ובעיות שיניים אחרות שעלולות להתפשט לחלקים אחרים בגוף. איגוד השיניים האמריקאי (ADA) ממליץ לאנשים לצחצח פעמיים ביום עם משחת שיניים פלואוריד במשך שתי דקות בכל פעם. צחצוח בבוקר לאחר ארוחת הבוקר ולפני השינה יסייע במניעת היווצרות חורים בשיניים במהלך הלילה כאשר זרימת הרוק מואטת. שימוש בחוט דנטלי פעם ביום יסיר חלקיקי מזון בין השיניים שצחצוח לא יכול להגיע אליהם וגם יסייע במניעת מחלות חניכיים על ידי הסרת חיידקים.

כיצד לטפל טוב יותר בשיניים בבית

כולנו מודעים לכך שבריאות הפה חיונית לבריאות הכללית. אבל, אנשים רבים מזניחים את השיניים שלהם כי הם לא יודעים איך לטפל בהן. חלק זה יספק טיפים כיצד לטפל טוב יותר בשיניים בבית.

בעבר, היה קשה למצוא רופא שיניים שייקח מדיקייד או אפילו יספק סולם שכר טרחה. כיום, יש יותר רופאי שיניים שמקבלים את Medicaid ומציעים סולם עמלות גולש מאי פעם.
למידע מורחב בתחום של שיניים זה איכות חיים עליך לבדוק כאן: totavotlior.co.il

המפתח הוא לדעת היכן לחפש וכיצד לנווט במערכת כדי שתוכל לגלות מה זמין באזור שלך.

ישנן גם מרפאות שיניים רבות המציעות טיפול שיניים במחיר סביר, כולל ניקויים ועקירות, ללא צורך בביטוח.

עששת היא בעיה שכיחה שאנשים רבים מתמודדים איתה. חיידקים בפה עלולים לגרום לעששת אם לא מטפלים בהם כראוי. היגיינת שיניים והגיינת פה הם היבטים חשובים לשמירה על בריאות השיניים.

שיניים הן בעיה של איכות חיים. הם עוזרים לנו ללעוס, לדבר ולחייך בביטחון. אם לא נדאג לשיניים, זה יכול להשפיע על חיינו בדרכים רבות.

4 סיבות מדוע טיפול בחלל הפה חשוב לבריאותך

חשיבותו של טיפול הפה הוערכה לזלזל במשך זמן רב. אבל סוף סוף הוא זוכה להכרה מכיוון שהוא נחשב כיום לאיכות חיים.

בריאות הפה חשובה מסיבות רבות. זה משפיע על המראה הפיזי שלך, על הביטחון העצמי שלך ועל החיים החברתיים שלך. בטווח הארוך, זה אפילו יכול להשפיע על הבריאות והרווחה הכללית שלך.

מאמר זה יחקור את ארבע הסיבות החשובות ביותר מדוע טיפול בפה חשוב כל כך לבריאותך ומה אתה יכול לעשות כדי לשמור על בריאות השיניים והחניכיים.

1) שיניים בריאות עוזרות לך להיראות טוב: הרבה אנשים מודאגים מהמראה שלהם ורוצים להרגיש בטוחים מול אחרים. שיניים בריאות יגרמו לך להיראות טוב יותר בכך שיעניקו לך מראה צעיר יותר, אשר בתורו מחזק את הביטחון העצמי שלך. 2

1. בריאות הפה קשורה לבריאות ולרווחה כללית

2. טיפול בפה מסייע בשמירה על משקל תקין

3. זה משפר את מצב הרוח ומפחית חרדה

4. זה מפחית את הסיכון לפתח מחלות לב

 

שיניים תותבות בראשון לציון